menu
faqe_banner

Hilton

Hilton essential oil used for car aroma diffusr machine,scent machine,Ultrasonic diffuser machine and humidifier.Commerical scent marketing scent oil
të marrë një kuotë
Detajet

Shënime:

T NOTE:Geranium, lily of the valley oil
M NOTE:Raspberry, honeydew
B NOTE:sandalwood

 

Shelf Life: 24 Months
Certifikimi: MSDS / COA / ISO / IFRA etj
Forma: Lëng i koncentruar
Mostra falas (nën 20 copë)
Sasia minimale e porosisë : 1 Copë për AROMË
Emri i markës: VINESCENTS
Ruajtja: Ruhet në një enë të ftohtë dhe të thatë të mbyllur mirë, larg lagështisë dhe dritës së fortë/hani
Paketimi 500ML*12 Shishe = 1 Kartoni
Koha e dorëzimit: 2-5 ditë pas pagesës
Vendi i origjinës: Kina
Mënyra e pagesës: T/T, Western Union, Paypal, Moneygram, Tradeassurance
Mënyra e transportit: Me det / ajr / hekurudhor / shërbim korrier si DHL, FEDEX

E mëparshme:
Etiketa: , ,

This product: Hilton

Hilton FAQ
Q1. Pse të zgjidhni produktin e kompanisë suaj?
Pajisjet e kompanisë sonë miratojnë pompën japoneze të ajrit të importit, koka e spërkatjes miraton grykën e spërkatjes së atomizuar, makina e re adopton çelik anti-korroziv dhe xhami të fortë, me avantazhin e pamjes së bukur, jetëgjatësisë së gjatë, sasisë së lartë të atomizimit dhe mbulimit të gjerë .
Q2: A është e mundur të blini mostra për të testuar përpara një porosie MOQ?
Po, sigurisht që mundesh.
Q3. A është vaji juaj esencial i dëmshëm për shëndetin?
Jo, të gjithë vajrat tanë esencialë rafinohen dhe nxirren në përputhje të rreptë me standardet e shoqatës së aromave, dhe ne kaluam ROHS (Direktivat Ndërkombëtare të Mjedisit) dhe REACH (163 teste mbi substancat e rrezikshme për njerëzit).
Q4. Sa zgjat periudha e garancisë?
Të gjitha produktet tona janë të garantuara 1 vit. Ju mund të kontaktoni me ne në rast se ndonjë pjesë është e dëmtuar, ne do të zgjidhim zgjidhjen sa më shpejt.
Q5.Si të mirëmbahen pjesët e kokës të atomizuara?
Një pjesë e re e kokës e atomizuar do të bashkëngjitet për zëvendësim. Nëse pjesa e kokës së atomizuar është e bllokuar, mund të vendosni të renë dhe të vjetrën ta vendosni në alkool për të dekompozuar papastërtitë. Është më mirë që pjesët e atomizuara të ndërrohen një herë në muaj.
P6. A mund të rimbushet vaji juaj esencial? A është e dëmshme për njerëzit?
Po, vaji esencial mund të rimbushet. Por mund të përdoret vetëm vaj esencial i pastër, uji nuk mund të shtohet në makinë. Nuk është e dëmshme për njerëzit.
P7. A është në gjendje të funksionojë Difuzori juaj Elektrik i Aromës?
Po, mund të caktoni intervalet e punës dhe intervalet e ndalimit, si 30 sekonda ndezur dhe 30 sekonda jashtë çdo ditë nga ora 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite.
P8. Si të pastroni makinën?

1. Nxirreni shishen.

2. Mbushni pak alkool me shishen dhe pastroni shishen.

3. Rimbushni alkoolin e freskët dhe vendoseni në makinë, hapni fuqinë për të punuar.

4. Pas 10 minutash dhe ka mbaruar pastrimi, fikeni.

5. Vendoseni shishen e vajit eterik brenda makinës, mbylleni mirë.